Отець Андрій Рак, настоятель

o Andrzej rak

Народився 1 травня 1970 року в Кєльцах (Польща).

Зростав неподалік санктуарію Свєнти Кжиж (15 км).

Після отримання атестату зрілості вступив до новіціату Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Через рік, 8 вересня 1990 року, склав перші чернечі обітниці та розпочав навчання у Вищій духовній семінарії в Обрі.

Рукоположення у священики прийняв 20 червня 1996 року. Після цього служив рік у Польщі в Кендзежин-Козьле, а потім, 8 вересня 1997 р., приїхав в Україну, де служив: у Києві - 3 роки, в Євпаторії - 10 років і в Гнівані (Вінницька обл.) - 4 роки.

З 1 вересня 2014 року – настоятель парафії св. Миколая в Києві.

Тел. +380 97 482 9613

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Отець Давід Омієцінські, вікарій

 D 07Народився 18 жовтня 1985 року в місті Бяля Подласька (Польща).

Має одну сестру і двох братів.

Після отримання атестату зрілості вступив до новіціату Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Через рік, 8 вересня 2005 року, склав перші чернечі обітниці та розпочав навчання у Вищій духовній семінарії в Обрі біля м. Познань.

Після IV курсу в перше приїхав в Україну на річну практику.

25 травня 2012 року склав вічні обіти, а 26 травня 2012 року висвячений у діякони виїхав на Україну, в Євпаторію (Крим).

Рукоположення у священики прийняв 21 травня 2013 року. Після цього служив: в Гнівані – 1 рік і в Тиврові – 2 роки. Від 1 вересня 2016 року виконує служіння, як вікарій в парафії св. Миколая у Києві.

Займається такими групами: Домашня ЦеркваДрузі місіонерів, Лектори. 

Тел.: +380 96 323 9165

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Отець Павло Шлахета

О ПавелНародився 9.06.1985 року в Варшаві.

Має трьох молодших братів.

Після отримання атестату зрілості вступив до новіціату ОМІ.

Через рік, 8 вересня 2005 року, склав перші чернечі обітниці та розпочав навчання у Вищій духовній семінарії в Обрі.

8.09.2011 року склав вічні обіти. Після висвячення у діякони служив рік у Польщі в м. Сєдльце.

Рукоположення у священики прийняв 21.05.2013 року.

Після цього служив в Ашхабаде (Туркменістан) 4 роки.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXXІІ ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮ11 – 18 листопада 2018

СЬОГОДНІogolosh
Сьогодні Польща святкує 100 років незалежності. Вітаємо всіх Поляків та бажаємо Польщі Божого благословення. Тому в наступну неділю о 15:00 буде спеціальний концерт, який приготувала місцева полоння, з нагоди цього св...
Детальніше...

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українською



Вівторок

  7:00 - українською

18:30 - українською



Середа

  7:00 - українською



Четвер

  7:00 - українською

18:30 - latina



П'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українською



Субота

  7:00 - українською



Голос Папи

 

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya