ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ

Ukraine

На тижні 15-22 травня 2022 року:

Триває травень, місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Травневі молебні відбуватимуться щодня після ранкової Євхаристії о 10:00 та перед вечірньою, о 18:00.

Кожного четверга о 18:00 в нашій парафії звершується міжнародна розарієва молитва. У молитві за мир і повернення нашого храму єднаються 5 спільнот з різних міст світу.

В п’ятницю о 18:00 запрошуємо всіх на Євхаристію. Прибудуть важливі гості.

У суботу свято св. Євгена де Мазенода, засновника нашого Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Запрошуємо Вас на святкову Євхаристію на 10 ранку з вшанованням мощів св. Євгена, а після неї на зустріч друзів місій. Також в суботу о 12:00 запрошуємо на катехезу для дорослих. Тема зустрічі: «Святі таїнства оздоровлення – покаяння і примирення».

В неділю о 12:30 запрошуємо на катехезу дітей, а о 13:30 на Євхаристію. Хочемо відновити традиції нашої парафії, а саме недільну Євхаристію за участю дітей. Це спільна Євхаристія, тобто можна подавати багато інтенцій, звершуємо її за живих людей. Спільна Літургія за померлих – кожної п’ятниці. В неділю о 18:00 буде молодіжна Служба Божа.

 

Iнше:

Запрошуємо до літургійної служби вівтаря дорослих чоловіків.

Бажають повінчатися: Береза Олексій, народжений у Києві 1988 р., і Береза Аліна, народжена в Биківці, Житомирської обл., 1991 р. Крячок Максим, народжений у Запоріжжі 1976 р., і Єрохіна Вікторія, народжена у Грушівці, Вінницької обл., 1983 р. Кожен, хто знає про якісь перешкоди між цими парами, зобов’язаний повідомити настоятеля.

Охочих пройти курс підготовки до таїнства Подружжя, просимо звернутися до настоятеля.

Усіх, що бажають поглибити свою віру і приступати до святих Таїнств, сповіді та Причастя, просимо підійти після благословення до священника.

Дякуємо за прибирання нашого костелу родинам Самойлик, Содоль та Богомислова. В наступну суботу після ранкової Євхаристії згідно запису костел прибирають родини Кривенко та Беседина.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCNEGO

W tygodniu 15-22 maja 2022:

Trwa miesiąc maj, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Majowe nabożeństwa będą sprawowane codziennie po porannej Eucharystii o 10:00 i przed wieczorną o 18:00.

W każdy czwartek o 18:00 kontynuujemy międzynarodową różańcową modlitwę; 5 miast będzie się jednoczyć w modlitwie o pokój i oddanie parafii kościoła św. Mikołaja.

W piątek o 18:00 zapraszamy na Eucharystię. Przybędą ważni goście z Watykanu.

W sobotę wypada święto św. Eugeniusza de Mazenoda Założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Zapraszamy na Eucharystię z uszanowaniem jego relikwii o godź. 10:00 zaś po niej na spotkanie dla przyjaciół misji. O 12:00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat najbliższej katechezy: «Sakrament uzdrowienia – pokuty i pojednania».

W niedziele o 12:30 zapraszamy dzieci na katechezę i na Eucharystię o 13:30, a o 18:00 zapraszamy na Eucharystię młodzież.

 

Inne:

Zapraszamy dorosłych mężczyzn do służenia w czasie Eucharystii.

Pragną zawrzeć związek małżeński: Береза Олексій, народжений у Києві 1988 р.н. з Береза Аліна народжена в с. Биківка, Житомирської обл. 1991 р.н. oraz Крячок Максим народжений у Запоріжжі в 1976 р.н. з Єрохіна Вікторія народжена у с. Грушівці, Вінницької обл. у 1983 р.н. Jeśli ktoś wie o przeszkodach zrywających jest zobowiązany powiadomić proboszcza.

Kto chciałby przystąpić do sakramentu ślubu, prosimy o zgłoszenie się po Mszy Świętej do kapłana.

Wszystkich, kto chciałby pogłębić swoją wiarę i przygotować się do przystępowania do sakramentów świętych, prosimy o zgłoszenie się po Liturgii do kapłana.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Самойлик, Содоль та Богомислова. W następną sobotę, zgodnie z zapisami sprzątać nasz kościół będą rodziny: Кривенко i Беседина.

 

Dziękujemy Wam za każdą modlitewną i materialną pomoc okazywaną naszej parafialnej wspólnocie!

 

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!