ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА IІІ ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ

Ukraine

На тижні 1-8 травня 2022 року:

Розпочався травень, місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Травневі молебні відбуватимуться щодня після ранкової Євхаристії о 10:00 та перед вечірньою, о 18:00. Хто не може прийти у храм, нехай молиться Лоретанську літанію вдома.

Інтенція для Живого Розарію: молитва у намірі припинення війни, повернення нашого храму та передачі його парафії 1 червня 2022 року.

Євхаристія щодня о 10:00 та о 18:30; у неділю о 10:00, 12:00 (польською), 13:30 та 18:00.

Цього тижня перший четвер, п’ятниця та субота місяця.

В четверг о 18:00 розпочинаємо міжнародну розарієву молитву. У молитві за мир і повернення нашого храму єднатимуться 5 спільнот з різних міст світу: з Лурдського санктуарію у Франції, дві з Риму та одна з парафії св. Архангела Михаїла у Веролі в Італії, а також наша київська парафія.

Дякуємо всім, хто у п’ятницю поститиме на хлібі та воді в інтенції миру в Україні та повернення нашого храму.

У п’ятницю, традиційно, відбудеться молебень у намірах, які ви записали у книзі біля входу.

З п’ятниці на суботу у Бердичеві відбудеться всеукраїнська молитовна ніч для молоді в намірах покликань 16+. Охочих просимо звернутися до кл. Сергія.

У суботу на Євхаристію о 10:00 запрошуємо членів Живого Розарію та Почесної Варти. Після Меси – зустріч. Нагадую, що суботня Євхаристія о 18:30 (недільна) для вірних, які працюють або з інших причин не можуть бути у храмі в неділю.

У суботу о 12:00 запрошуємо на катехезу для дорослих. Тема зустрічі: «Таїнства життя Христа».

В неділю о 12:30 запрошуємо на катехезу дітей, а о 13.30 на Євхаристію. Хочемо відновити традиції нашої парафії, а саме недільну Євхаристію за участю дітей. Це спільна Євхаристія, тобто можна подавати багато інтенцій, звершуємо її за живих людей. Спільна Літургія за померлих – кожної п’ятниці.

 

Iнше:

Минулого тижня Папа Римський Франциск у Ватикані освятив для нашої парафії статую св. Михаїла Архангела. Статуя буде урочисто встановлена 1 червня, в середу, тобто тоді, коли згідно з Меморандумом наш костел має перейти у постійне користування парафії. Прошу про це пам’ятати, щоб взяти участь в урочистості 1 червня, у середу в другій половині дня.

Бажають повінчатися: Береза Олексій, народжений у Києві 1988 р., і Береза Аліна, народжена в Биківці, Житомирської обл., 1991 р. Крячок Максим, народжений у Запоріжжі 1976 р., і Єрохіна Вікторія, народжена у Грушівці, Вінницької обл., 1983 р. Кожен, хто знає про якісь перешкоди між цими парами, зобов’язаний повідомити настоятеля.

Охочих пройти курс підготовки до таїнства Подружжя, просимо звернутися до настоятеля.

Усіх, що бажають поглибити свою віру і приступати до святих Таїнств, сповіді та Причастя, просимо підійти після благословення до священника.

Дякуємо за прибирання вчора нашого костелу родинам Міщура та Мариновська. В наступну суботу після ранкової Євхаристії згідно запису костел прибирають родини Горбалюк та Плехові.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCNEGO

W tygodniu 1-8 maja 2022:

Rozpoczęliśmy miesiąc maj, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Majowe nabożeństwa będą sprawowane codziennie po porannej Eucharystii o 10:00 i przed wieczorną o 18.00. Kto nie może brać udziału w nabożeństwach w kościele, zachęcamy do modlitwy Litanią Loretańską w rodzinie.

Intencja dla wspólnoty żywego różańca na miesiąc maj: o zakończenie wojny i oddanie naszego kościoła i przekazanie go parafii 1 czerwca.

Msze Święte w tygodniu o 10:00 i 18:30. W niedzielę o 10:00, 12:00 (w języku polskim), 13:30 i 18:00.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek o 18:00 rozpoczynamy międzynarodową różańcową modlitwę; 5 miast będzie się jednoczyć w modlitwie o pokój i oddanie parafii kościoła św. Mikołaja. Są to 2 wspólnoty w Rzymie i Włoszech, międzynarodowe sanktuarium Maryjne w Lourdes we Francji, parafia św. Arch. Michała w Weroli - we Włoszech oraz nasza parafia.

Zachęcamy Was do postu w piątek o chlebie i wodzie w intencji pokoju na Ukrainie i oddania naszego kościoła.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo o uzdrowienie w czasie którego są odczytywane Wasze intencje.

W nocy z piątku na sobotę odbędzie się w Berdyczowie nocne czuwanie w intencji powołań. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kl. Sergiusza.

W sobotę zapraszamy na Eucharystię o godz. 10.00 szczególnie członków wspólnoty Żywego Różańca i Warty Honorowej. Po Mszy św. spotkanie.

W sobotę na godzinę 12 zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat: „Sakramenty życia”.

Przypominamy o sobotniej wieczornej Eucharystii o godz. 18:30 – jest to Msza Święta z niedzieli dla osób pracujących w niedzielę.

W niedziele o 12:30 zapraszamy dzieci na katechezę i na Eucharystię o 13:30.

 

Inne:

W minionym tygodniu Papież Franciszek poświęcił figurkę Michała Archanioła dla naszej parafii. Uroczyste ustanowienie jej odbędzie się 1 czerwca w drugiej połowie dnia.

Pragną zawrzeć związek małżeński: Береза Олексій, народжений у Києві 1988 р.н. з Береза Аліна народжена в с. Биківка, Житомирської обл. 1991 р.н. oraz Крячок Максим народжений у Запоріжжі в 1976 р.н. з Єрохіна Вікторія народжена у с. Грушівці, Вінницької обл. у 1983 р.н. Jeśli ktoś wie o przeszkodach zrywających jest zobowiązany powiadomić proboszcza.

Kto chciałby przystąpić do sakramentu ślubu, prosimy o zgłoszenie się po Mszy Świętej do mnie.

Wszystkich, kto chciałby pogłębić swoją wiarę i przygotować się do przystępowania do sakramentów świętych, prosimy o zgłoszenie się po Liturgii do kapłana.

Dziękujemy rodzinom: Miszczura i Marynowska za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni. W następną sobotę po porannej Eucharystii kościół będą sprzątać takie rodziny: Horbaliuk i Plechowa.

 

Dziękujemy Wam za każdą modlitewną i materialną pomoc okazywaną naszej parafialnej wspólnocie!

 

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!