ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІI НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ

У суботу 19 лютого 2022 року:

Вітаємо всіх у верхньому храмі, у якому від сьогодні відбуваються Богослужіння. Щиро дякую всім за допомогу у прибиранні та перенесенні крісел та інших речей у верхній храм. Від цього тижня ми також впроваджуємо додатково вечірні Євхаристії – щосереди та щосуботи о 18:30. Раніше ми не мали змоги їх звершувати з огляду на концерти, тепер цьому ніщо не перешкоджає. Свята Літургія в суботу о 18:30 буде вже недільна. Це для тих вірян, що в неділю працюють або з інших причин не можуть бути на Євхаристії.

Щодня вранці після Євхаристії і ввечері за півгодини до неї в храмі будуть виставленні Пресвяті Дари для адорації у намірі миру в Україні, у цей час можна буде приступити до Сповіді.

 

Наступної неділі 27 лютого 2022 року:

До нас прибуде плащ Пресвятої Діви Марії з Гваделупе, яким хочемо огорнути наш храм, а також кожного з вас. Під час кожної Служби Божої с. Малгожата зі Згромадження Пресвятої Родини з Назарету дасть свідчення про нього, а після Євхаристії о 10:00 та 13:15 буде можливість доторкнутися до плаща Марії під час молитви на розарії.

 

На тижні 21-27 лютого 2022 року:

У понеділок передшлюбні катехези о 19:15.

У вівторок, 22 лютого, Свято Престолу Святого Апостола Петра. Цього дня залишається рівно 100 днів до 1 червня – терміну передачі нашого храму у постійне користування парафії. Запрошуємо на Службу Божу в намірі повернення нашого храму. Цього дня ми готуємо прес-конференцію, просимо всіх про молитву.

Запрошуємо на зустріч лекторів у вівторок о 19:15 та на зустріч молоді в п’ятницю о 1915.

Запрошуємо на катехези – зустрічі про віру та Бога, що готують до прийняття святих таїнств. Зустрічі відбуваються в суботу о 9:15 в нижній частині храму для молодшої групи, а о 10:30 для старшої групи.

У суботу о 12:00 запрошуємо на біблійну зустріч, а о 13:00 на зустріч міністрантів і кандидатів.

У суботу розпочинаємо систематичне прибирання нашої святині. Щосуботи прибиратимуть храм 4 особи. Просимо записуватися заздалегідь, кілька місяців наперед. І вже тепер щиро всім дякую за відкрите серце і працьовиті руки.

 

Iнше:

Триває останній тиждень, коли можна вшанувати св. Йосифа у своєму домі. Охочих прийняти св. Йосифа у своєму домі просимо звертатися після Служби.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!