ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ

Ukraine

На тижні 13-20 лютого 2022 року:

У понеділок, 14 лютого, свято святих Кирила і Мефодія, покровителів Європи. Запрошуємо на Службу Божу о 18:30 всіх закоханих, наречених і тих, що моляться про доброго чоловіка чи дружину. Після Євхаристії розпочнуться передшлюбні катехези.

У четвер, 17 лютого, 196 річниця офіційного затвердження Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Щиро запрошуємо на урочисту Євхаристію з цієї нагоди. Після вечірньої Служби Божої відбудеться зустріч із Друзями Місій і з тими, що бажали б до них долучитися.

Запрошуємо на зустріч лекторів у вівторок о 19:15 та на зустріч молоді в п’ятницю о 19:15.

Запрошуємо на катехези – зустрічі про віру та Бога, що готують до прийняття святих таїнств. Зустрічі відбуваються в суботу о 9:15 в нижній частині храму для молодшої групи, а о 10:30 для старшої групи.

У суботу о 12:00 запрошуємо на біблійну зустріч.

 

Iнше:

Є можливість придбати "Місійний календар" на 2022 рік.

Триває паломництво фігурки св. Йосифа у наших родинах. Хто хотів би запросити св. Йосифа до свого дому, просимо звертатися після Служби Божої. Це останні 2 тижні, коли можна вшанувати св. Йосифа у своєму домі.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ

W tygodniu 13-20 lutego 2022:

W poniedziałek 14 lutego wspomnienie św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Jest to także wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych. Zapraszamy na modlitwę w Waszej intencji. Będzie także błogosławieństwo zakochanych. Rozpoczynamy w tym dniu także przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Początek o godz. 19:15.

W czwartek 17 lutego będziemy świętować 196 rocznicę zatwierdzenia naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Po wieczornej Eucharystii Przyjaciół Misji zapraszamy na spotkanie.

We wtorek po wieczornej Eucharystii spotkanie dla nowych lektorów i kandydatów.

Spotkanie młodzieży w piątek o 19:15.

W sobotę o 12:00 spotkanie ze Słowem Bożym.

 

Inne:

Zapraszamy do nabycia "Kalendarza misyjnego" na rok 2022.

Kontynuujemy peregrynację w rodzinach naszej parafii figury św. Józefa. Kto chciałby zaprosić św. Józefa do swojej rodziny, prosimy o zgłaszanie się do duszpasterzy po Mszach Św.

Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę i przystępować do sakramentów świętych, prosimy o zgłaszanie się po Liturgii do duszpasterzy.

 

Dziękujemy Wam za każdą modlitewną i materialną pomoc okazywaną naszej parafialnej wspólnocie!

 

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!