ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ

Ukraine

Дякуємо усім, хто минулої п’ятниці постив, особливо на хлібі та воді в інтенції миру в Україні та про повернення нашого храму!

 

На тижні 7 – 13 лютого 2022 року:

У вівторок 8 лютого, після вечірньої Євхаристії о 19:15 зустріч нових лекторів і усіх хто хоче читати Слово Боже. Бажаючих просимо зголоситися до о. Рафала.

У п’ятницю – спомин Пресвятої Діви Марії з Лурд. Також це Всесвітній день хворих. З цієї нагоди запрошуємо усіх хворих на Службу Божу о 10:00 та 18:30, під час яких уділимо таїнства єлеопомазання. Хворі, що хочуть прийняти це таїнство, повинні приступити до сповіді. Прийняти єлеопомазання можуть лише католики.

Запрошуємо на зустріч молоді у п’ятницю о 19:15.

У суботу о 12:00 запрошуємо на зустріч зі Святим Письмом.

 

Iнше:

12 та 13 лютого у Тиврові відбудеться зустріч старшої молоді 18+. Бажаючих просимо зголошуватись до о. Богдана.

В понеділок 14 лютого, після вечірньої Євхаристії о 19:15 розпочнуться зустрічі для наречених. Запрошуємо усіх, хто хотів би приготуватися до Таїнства Подружжя.

Є можливість придбати Місійний календар на 2022 рік по 20 грн.

В наступну неділю після Служби Божої збиратимемо пожертвування на утримання нашого храму (на опалення та електроенергію).

Триває мандрівка фігурки св. Йосифа у наших родинах. Хто хотів би запросити св. Йосифа до свого дому, просимо звертатися після Служби Божої. Це останній місяць коли можна прийняти фігурку до свого дому.

Усіх хто хотів би поглибити свою віру та приступати до святих Таїнств просимо зголоситися після благословення до священика.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ

Dziękujemy tym, którzy w miniony piątek pościli w intencji pokoju na Ukrainie i oddania kościoła!

 

W tygodniu 7 - 13 lutego 2022:

We wtorek 8 lutego o 19:15 spotkanie dla nowych lektorów i kandydatów.

W piątek – wspomnienie NMP z Lourd. Jest to światowy dzień chorych. Chorych, którzy pragną przyjąć sakrament chorych zapraszamy na Mszę Świętą na 10:00 i 18:30. By przyjąć ten sakrament zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi.

W sobotę o 12:00 spotkanie ze Słowem Bożym.

 

Inne:

W dniach 12-13 lutego odbędzie się w Tywrowie spotkanie dla starszej młodzieży. Chętnych do wyjazdu prosimy o zgłaszanie się do o. Bogdana.

W poniedziałek 14 lutego rozpoczynamy spotkania dla narzeczonych – przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Zapraszamy na godz. 19:15.

Kontynuujemy peregrynację w rodzinach naszej parafii figury św. Józefa. Kto chciałby zaprosić św. Józefa do swojej rodziny, prosimy o zgłaszanie się do duszpasterzy po Mszach Św.

Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę i przystępować do sakramentów świętych, prosimy o zgłaszanie się po Liturgii do duszpasterzy.

 

Dziękujemy Wam za każdą modlitewną i materialną pomoc okazywaną naszej parafialnej wspólnocie!

 

 

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!