ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ

UkraineНа тижні 10-17 травня 2020 року:

Церква в Україні цього року дуже нас просить про особливу молитву про покликання до священства й богопосвяченого життя. Молиться про нові, численні і святі покликання до священства й богопосвяченого життя з України і з нашої парафії.

Зараз місяць травень, який присвячений Пресвятій Діві Марії – Матері нашого Господа Ісуса Христа. Тому щоденно протягом цілого місяця молимося Літанією до Пресвятої Богородиці.

Інтенція для Живого Розарію на травень: «Про преблагання Бога за гріхи світу, про припинення пандемії та про мир для України».

Кожного дня включаймося в молитву на святому розарію о 19:30 про переблагання Бога за гріхи світу та про припинення пандемії.

 

Iнне:

На період карантину заохочуємо залишатися вдома, молитися і єднатися з Літургією Церкви при допомозі Радіо Марія, та Телебачення Віковічного Слова (EWTN). З нашого храму в кожну неділю провадимо трансляцію онлайн в фейсбуці.

Дуже важливо, щоб вірни, в цих трансляціях, брали участь побожно, достойно і активно, тому що це не є звичайна передача. Найкраще вести себе так як в храмі. Важливо, щоб це були трансляції наживо, а не в запису.

Просимо звертатися тих, хто хотів би приступити до таїнства сповіді. Можемо теж приїхати до вас і привести Святе Причастя.

Можна до нас звертатися хто має складну ситуацію матеріальну, щоб в цей час ніхто не залишився без допомоги.

Дуже Вам дякуємо за Ваші пожертвування, підтримку і допомогу! Якщо хтось бажає, то може надіслати пожертвування на утримання парафії на банківські рахунок парафії або на банківську картку Отця Настоятеля.

 

Цитата:

Шотландське прислів’я каже: «Посмішка коштує набагато дешевше як світло, а сяйва дає більше».

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

W tygodniu 10-17 maja 2020:

W tym roku Kościół w Ukrainie bardzo nas prosi o szczególną modlitwę o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Módlmy się o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z Ukrainy i z naszej parafii.

Przeżywamy miesiąc maj, który jest poświęcony Najświętszej Maryi Pannie - Matce naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dlatego cały miesiąc, każdego dnia modlimy się Litanią do Najświętszej Maryi Panny.

Intencja modlitewna dla Róż Różańcowych na maj: O przebłagania Pana Boga za grzechy całego świata, o ustąpienie pandemii oraz o pokój dla Ukrainy.

Każdego dnia włączajmy się całą rodziną do modlitwy na różańcu św. o 19:30, w intencji przebłagania Pana Boga za grzechy całego świata oraz o ustąpienie pandemii.

 

Inne:

W okresie kwarantanny zachęcamy do modlenia się i łączenia się z Liturgią Kościoła poprzez Radia Maryja i Telewizji Odwiecznego Słowa (EWTN). Z naszego kościoła w każdą niedzielę prowadzimy transmisję online na Facebooku.

Bardzo ważne, aby w tych transmisjach uczestniczyć pobożnie, sumienniue i aktywnie ponieważ nie jest to zwykły program telewizyjny. Najlepiej zachowywać się tak jak w kościele. Ważne jest, aby były to transmisje na żywo, a nie nagrane.

Kto chciałby przystąpić do sakramentu spowiedzi świętej, prosimy o kontakt, możemy również przyjechać do waszego domu z Komunią Świętą.

Można do nas zwracać się kto ma trudną sytuację materialną, aby nikt w tym czasie nie pozostał bez pomocy.

Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary, wsparcie i pomoc! Jeżeli ktoś pragnąłby przesłać darowiznę na utrzymanie naszej parafii to może to uczynić wpłacając na rachunek bankowy parafii albo na kartę bankową Ojca Proboszcza.

 

Cytat:

Przysłowie szkockie głosi: «Uśmiech kosztuje znacznie mniej niż elektryczność i daje więcej światła».

 

Голос Папи

Генеральна аудієнція з Папою Франциском з Бібліотеки Апостольського Палацу у Ватикані 5 травня 2021

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку

4149 4391 0684 9833 

(Подолян Віталій Павлович)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!