ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

У неділю 29 березня 2020 року:

Це п’ята неділя Великого Посту. Закінчується час Великого Посту. Чи я наблизився до Бога? Чи більше люблю Бога? Те, що живемо в умовах карантину, не звільняє нас від наших духовних обов’язків, а навпаки маємо ще більше молитися, ще більше любити Бога і ближнього. Парадоксально, бо в цей час випробування для нас є шанс. Використаймо цей шанс для нашого спасіння і для спасіння інших.

 

На тижні 29 березня - 5 квітня 2020 року:

Живемо в нових умова. Триває карантин. У зв’язку з впровадженням надзвичайного стану влада закрила наш храм аж до закінчення карантину. Служб Божих в храмі не буде. Всі замовленні Божі Служби будуть звершені в нашій домашній каплиці.

Єпископи закликають нас до посиленої спільної молитви, особливо на святому Розарію, в наших домівках о 19.30 кожного дня.

На період карантину заохочуємо залишатися вдома, молитися і єднатися з Літургією Церкви при допомозі Радіо Марія та телебачення Віковічного Слова (EWTN), духовно приймаючи Святе Причастя.

Заохочуємо вірних побожно, достойно і активно брати участь в цих трансляціях, а не просто дивлячись в екран, як на звичайну передачу. Важливо, щоб це були трансляції наживо, а не в запису.

Пригадуємо, що вірні, які беруть участь у Св. Месі через засоби масової інформації, можуть приймати духовне Св. Причастя, оскільки не можливо зробити цього фізично. Це означає збудити у своєму серці гаряче прагнення єдності з Ісусом, з глибини серця благати Господа увійти до душі своєї, очистити її від плям і вад, та освятити її. Підчас Літургії онлайн найкраще вести себе так, як в храмі.

Кожного разу, коли є серйозна причина і немає можливості висповідатися, то вірні можуть збудити акт досконалого жалю що включає в себе намір якнайшвидше висповідатися. Катехизм Католицької Церкви, в розділі № 1452, пояснює, що «жаль, що випливає з любові до Бога, возлюбленого понад усе, називається досконалим жалем або жалем з любові. Такий жаль прощає повсякденні (легкі) гріхи. Він також приносить прощення смертних гріхів, якщо містить в собі тверде рішення приступити до Сповіді, коли це буде можливим.»

Просимо звертатися тих, хто хотів би приступити до таїнства сповіді. Можемо теж приїхати до вас і привести Святе Причастя.

Всім бажаємо сильної віри, мудрості, спокою і довіритися Богу і Пресвятій Діві Марії. Пам’ятаймо, що Бог є над усім!

 

У неділю 22 березня 2020 року:

Вербна неділя – Муки Господньої. В Вербну неділю не буде посвячення гілок (пальм, верб), оскільки не має процесії, з якою це посвячення пов’язане. Заохочуємо до співучасті у трансляції богослужінь о 9:30 год. на телеканалі "UA:ПЕРШИЙ" протягом всього карантину, а о 10:00 з EWTN та на парафіяльних ресурсах.

 

Інше:

В цьому році, на жаль, Пасха буде теж онлайн. Будемо єднатися через телевізійні трансляції і через інтернет.

Після Пасхи будуть «Проводи», які теж будуть транслюватися через інтернет. Але Служба Божа на цвинтарі за померлих буде, тому уже можна по електронної пошті надсилати імена ваших померлих. Служба Божа за цих померлих буде на Байковому цвинтарі в неділю 19 квітня о 1000 українською, а об 1100 польською. Імена своїх померлих на «випоминки» (молитви за померлих) просимо надсилати на адресу отця Павла Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В графі тема вкажіть, будь ласка, «випоминки».

Якщо хтось бажає, то може надіслати пожертвування на утримання парафії на банківські рахунок парафії або на банківську картку Отця Настоятеля.

 

Цитата:

Блез Паскаль сказав: «Велич людини полягає в тому, щоб усвідомлювати свою малість».

 

 

Голос Папи

Проповідь Папи Франциска в під час Меси Пасхальної Вігілії 2020

"Як що, Бог поруч нічого не втраченно. Бо Хрест змінюється в Воскресіння"

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна

перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

або можна перерахувати пожертви через картку:

ПриватБанк № 5168 7554 2662 4116 (Анджей Рак)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!