ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXV ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮ

ukraine 64022 – 29 вересня 2019

Сьогодні:ogoloszenna3
У м. Шаргороді та Вінниці відбувається Всеукраїнський Конгрес Сімей.
Починаються сьогодні катехези для дітей. Просимо ознайомитися з планом при виході з храму. Іншу інформацію про заняття для дітей можна дізнатися в Сестри Людмили. Нагадуємо, що діти й молодь мають ходити на катехезу доти, доки навчаються в школі, а також, що справа передання віри дітям – найважливіший обов’язок батьків.

На тижні:
Продовжується мандрівка Ікони Святого Сімейства в наших родинах. Хто хотів би запросити Ікону до свого дому просимо звертатися до нас після Служби.
Розпочався новий цикл катехези для дорослих. Запрошуємо всіх, хто хоче завдяки слуханню Слова Божого отримати дар віри й підготуватися до прийняття святих таїнств. У вівторок о 19:15 і в суботу о 9:15 зустріч для «молодшої групи», тема цього тижня: «Чи Бог існує? Релігія». У четвер о 19:15 і в суботу о 10:30 зустріч для «старшої групи», тема цього тижня: «Таїнство подружжя». Зустрічі відбуваються в нижній частині храму.

Молодих людей щиро запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00, а також на зустріч молоді в п’ятницю о 19:15.
У суботу о 12:00 запрошуємо на зустріч про Біблію.
У літургії цього тижня:
у понеділок – спомин св. Піо;
у п’ятницю – спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера;

У наступну неділю:
Будемо збирати пожертвування призначені на утримання курії нашої Київсько-Житомирської дієцезії.

Інше:
Просимо повідомляти про хворих, які хочуть, щоб до них прийшов священик та уділив таїнства сповіді й Причастя. Звертаємося до о. Павла.
Ісус запрошує хлопців служити на Службі Божій. Тих, хлопців, котрі хотіли би стати міністрантом, просимо звертатися до о. Христофора.
Запрошуємо молодь на день молитви і зосередження з отцем Піо 5 жовтня у Братів Капуцінів. Більше інформації та записи у отця Христофора.
Від 30 вересня почнеться в нашої парафії так званий перед шлюбний курс, тобто підготовка для молодих людей перед таїнством подружжя. Запрошуємо всіх, не лише тих, хто хоче укласти таїнство шлюбу найближчим часом, а й тих, хто думає про подружжя. Можна вже записуватися.
З нагоди року святості подружжя хочемо запропонувати подружжям з нашій парафії  паломництво до Риму в другій половині жовтня. Кошт 200 євро + 300 грн. Хто зацікавлений то просимо звертатися до нас після Служби.

Цитата:
Ричард Поль Івенс сказав: «Якщо життя тебе схиляє так , що не можеш вистояти - стань на коліна».


 poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ

22 – 29 września 2019

Dzisiaj:ogolosh
W Szargorodzie oraz w Winnicy odbywa się Ogólnoukraiński Kongres Rodzin.
Rozpoczynają się katechezy dla dzieci. Prosimy zapoznać się z planem, który wywieszony jest przy wyjściu z kościoła. Pozostałych informacji o zajęciach dla dzieci udziela Siostra Ludmiła. Przypominamy, że katecheza obowiązuje dzieci i młodzież tak długo, jak uczą się w szkole oraz że sprawa przekazania wiary dzieciom to najważniejszy obowiązek rodziców.

W tygodniu:
Trwa peregrynacja Obrazu Świętej Rodziny w naszych rodzinach. Kto pragnąłby zaprosić Obraz do swego domu prosimy zwracać się do nas po Mszy św.
Rozpoczęliśmy nowy cykl katechez dla dorosłych. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poprzez słuchanie Słowa Bożego otrzymać dar wiary i przygotować się do przyjęcia sakramentów świętych. We wtorek o 19:15 i w sobotę o 9:15 spotkanie dla "młodszej grupy", tematem w tym tygodniu będzie: „Czy Bóg istnieje? Religia". W czwartek o 19:15 i w sobotę o 10:30 spotkanie dla "starszej grupy", tematem w tym tygodniu będzie: „Sakrament małżeństwa”. Spotkania odbywają się w dolnej części kościoła.
Młode osoby serdecznie zapraszamy na modlitwę Taize w środę o 19:00 oraz na spotkanie młodzieży w piątek o 19:15.
W sobotę o 12:00 zapraszamy na spotkania o Biblii.
W liturgii tygodnia będziemy przeżywali:
w poniedziałek - wspomnienie św. o. Pio;
w piątek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana;

W następną niedzielę:
Będziemy zbierać ofiary, które będą przeznaczone na utrzymanie Kurii naszej Diecezji kijowsko-żytomierskiej.

Inne:
Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy pragną, aby przyszedł do nich ksiądz i udzielił sakramentów św.: spowiedzi, Komunii św. Zwracamy się do o. Pawła.
Pan Jezus zaprasza chłopców do służenia na Mszy św. Tych, którzy chcieliby zostać ministrantami, prosimy zwracać się do o. Krzysztofa.
Zapraszamy młodzież na dzień modlitwy i skupienia z Ojcem Pio, 5 października u braci Kapucynów. Więcej informacji oraz zapisy u o. Krzysztofa.
Od 30 września rozpocznie się w naszej parafii tzw. kurs przedmałżeński, czyli przygotowanie dla młodych przed sakramentem małżeństwa. Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zawarciu sakramentu małżeństwa. Można się już zapisywać.
Z okazji roku świętości małżeństwa pragniemy zaproponować dla małżeństw z naszej parafii pielgrzymkę do Rzymu w drugiej połowie października. Koszt to 200 euro + 300 grn. Zainteresowanych prosimy zwracać się do nas po Mszy św.

Cytat:

Richard Paul Evans powiedziała: «Jeśli życie sprawie, że nie możesz ustać - uklęknij».


Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

Проповідь Папи Франциска під час Пастирки в базиліці св. Петра, Ватикан

25 грудня 2019 року