ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ (українською та польською мовами)

ukraine 64019 – 26 травня 2019

СЬОГОДНІogoloszenna3
Після Служби Божої о 10:00 буде концерт у виконанні нашого парафіяльного хору. Сердечно запрошуємо!

НА ТИЖНІ
Зараз місяць травень, який посвячений Пресвятої Діві Марії – Матері нашого Господа Ісуса Христа. Тому травневі молебні в честь Богородиці звершуємо щоденно протягом цілого місяця. Хто не може прийти у храм хай молиться дома Літанією до Пресвятої Богородиці.
Продовжується мандрівка Ікони Святого Сімейства в наших родинах. Хто хотів би запросити Ікону до свого дому просимо звертатися до о. Павла.
Молодь щиро запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00 та на зустріч молоді в п’ятницю після вечірньої Євхаристії.
Спільнота Домашня Церква нашої парафії запрошує всі бажаючі подружжя взяти участь у Дні Спільноти, щоб побачити звичайні сім’ї, які обирають християнський стиль життя, не бояться народжувати дітей, діляться своїми турботами та радощами. В програмі заходу Євхаристія, катехеза, праця в групах, свідчення, Агапе. Щиро запрошуємо в наш храм в суботу 25 травня, програма триватиме з 9:00 до 15:00.

ІННЕ
Хто хоче отримати дар віри й приступити до святих таїнств, запрошуємо на катехези у вівторок о 19:15 або в суботу о 9:15. Запрошуємо також тих. Хто хоче поглибити свою віру. Тема цього тижня: «Таїнство Євхаристії,    ч. 1».  
У суботу, 8 червня, о 9:45 на Софійській площі, відбудеться хода на захист прав дітей і сімей як союзу чоловіка і жінки. Запрошуємо сім'ї з дітьми і всіх парафіян. Це дуже важливе!
Дякуємо зі всіляку допомогу й молитву за нашу парафію.

ЦИТАТА
Шотландське прислів’я каже: «Посмішка коштує набагато дешевше як світло, а сяйва дає більше».
 
poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
 
19 – 26 maja 2019 ogolosh
DZISIAJ
Po Mszy św. o 10:00 odbędzie się koncert w wykonaniu naszego parafialnego chóru. Serdecznie zapraszamy!

TYGODNIU
Przeżywamy miesiąc maj, który jest poświęcony Najświętszej Maryi Pannie - Matce naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dlatego nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej odprawiamy codziennie przez cały miesiąc. Kto nie może przyjść do kościoła niech modli się w domu Litanią do Najświętszej Maryi Pannie.
Trwa peregrynacja Obrazu Świętej Rodziny w naszych rodzinach. Kto pragnąłby zaprosić Obraz do swego domu prosimy zwracać się do o. Pawła.
Młode osoby serdecznie zapraszamy na modlitwę Taize w środę o 19:00 oraz na spotkanie młodzieży w piątek po wieczornej Mszy św.
Wspólnota Kościoła Domowego naszej parafii zaprasza wszystkie chętne małżeństwa wziąć udział w Dniu Wspólnoty, aby zobaczyć zwyczajne rodziny, które wybierają chrześcijański styl życia, nie boją się rodzić dzieci, dzielą się swoimi trudnościami i radościami. W programie będzie: Eucharystia, katecheza, praca w grupach, świadectwa, Agapa. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła w sobotę, 25 maja. Spotkanie będzie trwało o 9:00 do 15:00.


INNE
Kto pragnie otrzymać dar wiary i przystąpić do sakramentów św., zapraszamy na katechezy: we wtorek o 19:15 albo w sobotę o 9:15. Zapraszamy również tych, którzy chcą swą wiarę pogłębić. Tematem w tygodniu będzie: „Sakrament Eucharystii cz. 1”.
W sobotę, 2 czerwca, o 9:45 na Софійській площі odbędzie się marsz w obronie praw dzieci i rodziny jako związku mężczyzny i kobiety. Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich parafian. Jest to bardzo ważne!
Dziękujemy za wszelką pomoc i modlitwę za naszą parafię.
CYTAT
Przysłowie szkockie głosi: «Uśmiech kosztuje znacznie mniej niż elektryczność i daje więcej światła».

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

Аудієнція Папи Франциска

"Бог завжди бориться на нашому боці, а не супроти нас. Він-Отець!"

30 травня 2019 р.