ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА V НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

7 – 14 квітня 2019

СЬОГОДНІogolosh
Нашу парафію відвідує копія чудотворної Ікони Божої Матері Коденьської з Польщі. Дякуємо о. Давіду за проповідь і молитву. Після Служби Божої буде ще вшанування цієї Ікони.
Після Служби Божої о 10:00 будемо співати Гіркі Жалі українською мовою. Натомість Гіркі Жалі польською мовою співаємо теж в неділю о 8:15.
Після Служби Божої при виході з храму відбувається «Пасхальний ярмарок». Там можна придбати домашню випічку й святкові листівки. Отримані кошти призначатимуться на благодійні цілі для бідних і бездомних.

НА ТИЖНІ
Продовжується мандрівка Ікони Святого Сімейства в наших родинах. Хто хотів би запросити Ікону до свого дому просимо звертатися до о. Павла.

Молодь щиро запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00.
У п’ятницю запрошуємо на Хресну Дорогу після Служби Божої що о 7:00 і після вечірньої Євхаристії що о 18:30.
Від п’ятниці до неділі заохочуємо молодь до участі в Дієцезіальному дні молоді, який відбудеться в Житомирі. Отець Єпископ дуже запрошує всю молодь Києва на цей день. Детальна інформація у о. Христофора.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Вербна неділя – Муки Господньої. На літургію приносимо вербові гілки. О 10:00 урочиста Служба Божа, яка розпочнеться процесією, тому перед цією Євхаристією збираємося на вулиці біля пам’ятника Юліушу Словацькому.
Будемо збирати пожертвування на утримання Вищої духовної семінарії у Ворзелі.
Після кожної Євхаристії при виході з храму члени Парафіяльної ради будуть збирати пожертвування на оплату за опалення нашого храму.

ІНШЕ
Катехези для тих, хто хоче отримати дар віри й приступити до святих таїнств, у вівторок о 19:15 або в суботу о 9:15. Тема цього тижня: «Свідки воскресіння Ісуса».
Пригадуємо, що в неділю тривають теж катехези для дітей, які проводять Сестри.
Якщо в наших родинах чи серед знайомих є літні чи хворі, які не можуть самі прийти до храму, а хочуть перед святами приступити до святих таїнств, то дуже просимо повідомити, щоб священик міг відвідати їх вдома.
Заохочуємо, щоб таїнство сповіді перед святами не відкладати на останній момент. Сповідатися можна також і в будні дні.
Уже сьогодні закликаємо до участі в найважливішій події цього року: святій пасхальній ночі з 20 на 21 квітня. Урочиста вігілійна пасхальна Служба Божа у суботу, 20 квітня, о 22:00.
Незабаром Пасха, а потім і «Проводи», тому можна вже заповнювати картки на випоминки за наших померлих. Служба Божа за цих померлих буде на Байковому цвинтарі в суботу 27 квітня об 11:00. Будемо теж молитися за цих наших померлих від 29 квітня до 3 травня. 
При виході з храму загодяться листи для Друзів Місії. 


ЦИТАТА
Блез Паскаль сказав: «Велич людини полягає в тому, щоб усвідомлювати свою малість».

Голос Папи

Проповідь Папи Франциска в під час Меси Пасхальної Вігілії 2020

"Як що, Бог поруч нічого не втраченно. Бо Хрест змінюється в Воскресіння"

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна

перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

або можна перерахувати пожертви через картку:

ПриватБанк № 5168 7554 2662 4116 (Анджей Рак)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!