ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІІІ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ

3 – 10 березня 2019


Сьогодні:

ogolosh

Перша неділя місяця. Після Кожної Служби Божої вшанування мощів св. Миколая.

Від сьогодні починається мандрівка ікони Святого Сімейства в наших родинах. Відвідини Святим Сімейством нашої родини в Іконі, віримо, що приходить до нас сам Бог. Марія і Святий Йосиф є опікунами кожного подружжя. Хто хоче прийняти Ікону Святого Сімейства до свого дому просимо звертатися до о. Павла після Служби.


На тижні:

Від завтра, в нашому храмі, розпочнеться так званий дошлюбний курс, тобто підготовка для наречених перед таїнством подружжя. Запрошуємо всіх, хто думає про укладання шлюбу. Перша зустріч завтра о 19:15.

У середу розпочинаємо літургійний період Великого Посту, час особливої благодаті. В нашій парафії Великий піст розпочнемо посипанням голів попелом, а також реколекціями, які триватимуть від Попільної Середи до Першої неділі Великого Посту включно, тобто з 6 по 10 березня. Слово Боже буде нам проголошувати отець Даріуш Ґалант ОМІ, котрий на щодень служить в санктуарії Божої Матерії Коденської в Польщі і є дієцезіальним екзорцистом з багаторічним досвідом. Всіх щиро запрошуємо! План реколекцій знаходиться при виході з храму. Просимо, щоб кожна родина взяла його собі та ознайомилася із годинами літургії. Служба Божа в Попільну середу о 10:00 та о 18:30. Пожертвування, які будемо збирати в наступну неділю під час Євхаристії, призначатимуться для служіння отця Даріуша Ґаланта ОМІ.

У Попільну середу ми зобов'язані дотримуватися суворого посту. Ті, кому виповнилося 14 років, зобов'язані утримуватися від м'ясних страв. А вірні з 18 до 60 років, окрім утримання від м'ясних страв, мають дотримуватися суворого посту: у Попільну середу можуть один раз наїстися досита.

У п'ятницю Хресна Дорога після Служб Божих о 10:00 та 18:30.


У наступну неділю:

Будемо співати Гіркі Жалі о 8:15 польською мовою натомість після Служби Божої о 10:00 українською мовою.

 

Інше:

Катехизи для тих, хто хоче отримати дар віри і приступити до святих таїнств у вівторок о 19:15 або в суботу о 9:15. Тема цього тижня: «Вірую в Святу Вселенську Церкву».

Пригадуємо, що в неділю тривають катехизи для дітей, які проводять Сестри. Ці катехитичні зустрічі допомагають дітям краще пізнавати Бога і приготуватись до Святих Таїнств.

Особи, які бажають в цьому році приступити до таїнства миропомазання, та відновити у собі дари Святого Духа просимо записатися в захристії. Перша катехиза відбудеться 14 березня о 19:15.

16 березня у м. Гнівань відбудеться урочистість проголошення місцевого храму санктуарію св. Йосифа. Отці з Гнівані запрошують на цю велику урочистість.


Цитата:

Поль Клодель сказав: «Говори про Христа тільки тоді, коли хтось тебе питає. Але живи так, щоб тебе питали про Христа».

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

Молитва "Ангел Господній" з Папою Франциском, 24 лютого 2019

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya