ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА I НЕДІЛЮ АДВЕНТУ

2 – 09 грудня 2018ogoloszenna3

СЬОГОДНІ
Щиро дякуємо всім, хто активно залучився до підготовки храмової урочистості на честь св. Миколая, а також тим, хто приготував Агапу.
Починаємо літургійний період Адвенту – час радісного очікування Спасителя: підготовки до Свят та до другого пришестя Господа при кінці світу й до нашої зустрічі з Ним у вічності.
Щоб це наше очікування мало конкретний вияв, запрошуємо на роратні Служби Божі.

У будні дні Адвенту, тобто від завтрашнього дня і до 24 грудня включно, вони будуть відправлятися щодня, також і в понеділок, о 7:00. Однак заохочуємо прийти за півгодини до Євхаристії, щоб спільно співати «Годинки про Непорочне зачаття ПДМ».

У неділю ж «Годинки» будемо співати о 8:15. Під час Адвенту Ісус та Церква закликають нас до чування та жертви. Нехай наше ранкове вставання, молитва зі світлом в руках будуть знаком нашого очікування разом з Марією, а також виявом нашого бажання бути готовим до зустрічі з Господом Спасителем.

Перша неділя місяця. Після Кожної Служби Божої вшанування мощів св. Миколая.
О 10:00 Служба Божа за Живий Розарій, а після Євхаристії коронка до Божого Милосердя.
Інтенція для Живого Розарію на грудень: «Про мир для України й про віддання храму».

Відбувається «Святковий ярмарок», де можна придбати святкові листівки та різдвяні сувеніри, котрі зробили діти з нашої парафії. Кошти від ярмарку будуть передані на дітей онкохворих.

НА ТИЖНІ
Молодих людей щиро запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00 та на зустріч молоді в п’ятницю о 19:15.

У середу, в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського о 17:00 відбудеться презентація книги «Секретар двох Пап» (К. Тадея), інтерв’ю з архієпископом Мокшицьким. Вхід вільний.
Перший четвер місяця - молитва в інтенції покликань.

У п'ятницю - перша п’ятниця місяця. Літанія до Серця Ісуса з актом віддання після ранішньої Служби Божої, а після вечірньої запрошуємо на молебень про зцілення. Свої прохання можна записувати в зошит, що знаходиться при виході з храму.
У кожну першу п’ятницю місяця запрошуємо до посту на хлібі й воді в інтенції миру в Україні, нашої парафії й навернення грішників.

У суботу – урочистість Непорочного Зачаття ПДМ. Особливий день для нашої парафії, тому що в цей день підчас Божої Служби буде відновлення віддання нашої парафії Непорочної Діві Марії. Євхаристія о 10:00. Зібрані цього дня пожертвування призначатимуться для радіо «Марія» в Україні.

У суботу під час Євхаристії о 10:00 можна скласти присягу Духовного всиновлення ненародженої дитини. Бажаючих просимо звертатися до о. Павла.

В суботу Служби Божої о 7:00 не буде.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Приїдуть до нашої парафії діти з АТО. Хотять нам подякувати за допомогу але теж після Божої Служби попросять нас про допомогу.

ІНШЕ
Катехеза для дорослих лише у вівторок о 19:15 та для старших у четвер 19:15.
Уже є освяченні облатки на святий вечір. Можна їх отримати після Божої Служби.  

ЦИТАТА
Папа Климент ХІV сказав: «Час – найцінніший дар, який дав нам Бог, а людина так дивно й жорстоко його витрачає».

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya