ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА ВЕРБНУ НЕДІЛЮ

25 березня - 1 квітня 2018

СЬОГОДНІogolosh

Вербна неділя – тобто Муки Господньої, якою розпочинається Великий тиждень.
На Службі Божій о 10:00 урочиста процесія, де кандидати до таїнств сповіді та Євхаристії складуть визнання віри. Гаряче молімося за них!
У нашому храмі після Служби що о 10:00 відбудеться «Святковий ярмарок», де можна буде придбати святкові сувеніри, котрі зробили діти з нашої парафії. Зібрані кошти будуть призначені для дітей онкохворих.
Сьогодні збираємо пожертвування на утримання Вищої духовної семінарії у Ворзелі.
Після кожної Євхаристії при виході з храму члени Парафіяльної ради будуть збирати пожертвування на оплату за опалення нашого храму.

НА ТИЖНІ
У вівторок об 11:00, у кафедральному соборі в Житомирі, відбудеться Служба Божа з освяченням єлею. У цій Євхаристії візмуть участь усі священики дієцезії. Усі бажаючі також можуть взяти участь в цій літургії.
У середу «день сповіді». Покутний молебень і можливість сповіді о 18:30. Також можливість сповіді буде у Велику П’ятницю й Велику Суботу протягом дня, починаючи з 12:00.
Цього тижня не буде жодних зустрічей в групах і катехез. Усіх запрошуємо на літургію Пасхального тридення.
У четвер, п’ятницю й суботу не буде ранішніх Служб Божих.
У четвер розпочинаємо святе Пасхальне триденння. Літургія у четвер і п’ятницю о 18:30, а в суботу о 22:00. Зарошуємо всіх взяти участь у цих найважливіших подіях року. План літургії, сповіді, молитов, освячення страв видрукований і знаходиться при виході з храму, а також розміщений на інтернет-сторінці нашої парафії. Прошу кожну родину взяти один екземпляр додому та ознайомитися з ним, оскільки порядок богослужінь цього тижня та в наступну неділю змінено.
У п’ятницю ми зобов’язані дотримуватися суворого посту. Ті, кому виповнилося 14 років мають утримуватися від м’ясних страв. А вірні з 18 до 60 років, крім утримання від м’ясних страв, повинні тримати суровий піст: тобто протягом дня лише один раз можна наїстися досита.
У п’ятницю традиційно збираємо пожертвування на утримання храму Гробу Господнього в Єрусалимі.
У п’ятницю й суботу з 12:00 поклоніння Ісусові в темниці й гробі аж до початку літургії. Знайдімо час і прийдімо на адорацію, щоб Ісус не був самотнім.
У суботу на Літургію приносимо свічки, обов’язково захищені від стікання воску!
Після пасхальної Літургії буде освячення великодніх страв.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
У наступну неділю уже Пасха у неділю Воскресіння Господнього Євхаристія o 10:00, 11:45 (польською мовою), 13:15 та о 18:00.

ІНШЕ
У великодній понеділок, тобто 2 квітня, Євхаристія o 10:00 та o 18:30.
Дуже просимо допомогти у прибиранні нашого храму. Після літургії у Великий четвер поприбирати просимо молодь і Домашню Церкву. У Велику суботу просимо про допомогу групи Живого Розарію, Почесної варти й Друзів місіонерів на 16:00.
Незабаром Пасха, а потім і «Проводи», тому можна вже заповнювати картки на випоминки за наших померлих. Служба Божа за цих померлих буде на Байковому цвинтарі в суботу 7 квітня об 11:00. Будемо теж молитися за цих наших померлих від 16 до 21 квітня. 

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

 

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya