ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА III НЕДІЛЮ АДВЕНТУ

17 – 24 грудня 2017


СЬОГОДНІogolosh
Сьогоднішня, третя неділя Адвенту – це неділя „Gaudete”, тобто радості. Радості, що Господь – здійснення всіх очікувань, надій та мрій – вже близько.
Після кожної Служби Божої при виході з храму представники Парафіяльної ради збирають пожертвування на оплату за опалення нашого храму.

НА ТИЖНІ
З понеділка по суботу включно роратна Служба Божа о 7:00. Заохочуємо до спільного молитовного очікування разом з Марією народження Господа. Також співаємо «Годинки про Непорочне зачаття ПДМ» щодня о 6:30, а в неділю о 8:15.
Особлива благодать цього часу – таїнство примирення з Богом і ближніми.  

 У суботу будемо сповідати від 12:00 до 18:00. Чекаємо на Вас!
У суботу о 12:00 будемо приготовувати Вертеп для Ісуса. Хто бажає нам допомогти то запрошуємо.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Будемо святкувати четверту неділю Адвенту але одночасно це буде Вігілія перед Різдвом Христовим, тому у наступну неділю заохочуємо до посту і утримує від м’ясних страв.
Служби Божої в наступну неділю о 18:00 не буде.
У наступну неділю вечором почнеться уже Святвечір. На 18:00 запрошуємо до храму студентів, самотніх і всіх бажаючих разом з нами пережити Вігілію. Тому після Служби Божої просимо бажаючих записатися тих, хто прийде на нашу спільну Вігілію.
Ввечері в наступну неділю розпочинаємо святкування Різдва Христового.  Запрошуємо на нічну Службу Божу - Пастирку о 21:30. Традиційно перед Пастиркою зустрічаємося в наших домах за вігілійним столом і ділимося облаткою.
Як пережити вігілійну вечерю та розклад святкової літургії можна знайти при виході з храму. Прохання взяти один екземпляр для родини.
Різдво Христове
Святкувати Різдво Христове починаємо у наступну неділю ввечері о 21:30, але повнота свята у понеділок, 25 грудня. Величезну благодать готує для нас Бог цього дня і тому Церква каже, що цього дня обов’язково потрібно взяти участь в Євхаристії і святкувати. Це важливо!

ІНШЕ
У кіоску можна придбати облатки, календарі на новий рік, свічки Caritas.

ЦИТАТА
Святий Іоанн Златоуст  сказав: «Своїм життям ми повинні змінити землю в небо».

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya