ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXII ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮ

03 – 10 вересня 2017 


СЬОГОДНІogolosh
Вітаємо в нашої парафії о. Павла Шляхету та дк. Адріана Котлярського, котрі будуть служити в нашої парафії. Просимо про молитву за о. Павла і дк. Адріана та бажаємо їм Божого благословення.
Дякуємо всім, хто минулої п’ятниці постив на хлібі й воді в інтенції миру в Україні, за нашу парафію й навернення грішників.
Перша неділя місяця. Після Служби Божої вшанування мощів св. Миколая.
Служба Божа за Живий Розарій о 10:00.
Інтенція для Живого Розарію на вересень: «Про мир для України й про віддання храму».
Можна у Сестер записувати дітей на катехізацію. Нагадуємо, що діти й молодь мають ходити на катехезу доти, доки вчаться в школі, а також те, що справа передачі віри дітям – це найважливіший обов’язок батьків.

НА ТИЖНІ
Молодь запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00
На цьому тижні перший четвер місяця.
У п'ятницю – свято Народження Пресвятої Діви Марії. В це свято буде можлівість  скласти присягу Духовного Всиновлення Зачатої Дитини.
В п’ятницю після вечірньої Служби Божої запрошуємо молодь на першу свою зустріч після канікул.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Під час Служби Божої о 13:15 урочистий початок навчального й катехетичного року, а також освячення шкільного приладдя. Батьків просимо записувати дітей на катехізацію. Справа передання віри дітям – це найважливіший обов’язок батьків! Зацікавлених просимо звертатися до сестер.
Продовжується акція «Блаженні Милосердні», метою якої є допомога шкільним приладдям дітям з бідних та багатодітних  родин. Шкільні приладдя приносимо до храму. Одночасно запрошуємо в наступну неділю на Службу Божу що о 13:15 батьків і дітей, які потребують допомоги шкільним приладдям, щоб його отримати після Божої Служби о 13:15. 

ІНШЕ
Повідомляємо, що у вересні розпочнемо новий цикл катехез для дорослих. Усіх, хто хоче розпочати підготовку до прийняття таїнств, запрошуємо на першу зустріч або у вівторок 19 вересня о 19:15, або в суботу 23 вересня о 9:15. Всіх парафіян дуже просимо про молитву в інтенції тих, кого Бог прагне обдарувати вірою, щоб мали відвагу відповісти на цей Божий заклик.
Для тих, хто розпочав катехізацію у вересні минулого року, перша зустріч після канікул у четвер 21 вересня о 19:15 або в суботу 23 вересня о 10:30.
Всім бажаємо всілякого добра від Господа на новий тиждень.

ЦИТАТА
Микола Гоголь сказав: «Молитва повинна виходити від душі, інакше вона не підніметься до Бога».


Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

 

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya