ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІ ВЕЛИКОДНЮ НЕДІЛЮ

21 – 28 травня 2017

СЬОГОДНІogolosh
Покровителем сьогоднішнього дня є св. Євген де Мазенод, засновник Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, тому після Божої Служби буде вшанування мощів св. Євгена.
На Службі Божої що о 13:15 буде урочистість Першого Причастя дітей.
В цю суботу, 27 травня, буде перша річниця смерті нашого Архієпископа Петра Мальчука. Хочемо на річницю його смерті поставити йому нагробний пам'ятник, тому після Євхаристії будемо збирати пожертвування на цей пам'ятник, як дар пам'яті від нас. Натомість в храмі св. Олександра в п'ятницю о 18:00 відбудеться поминальна Служба Божа за померлого Архієпископа за участю єпископів України. А в суботу об 11:00  у Ворзелі буде свята Меса та освячення пам’ятника на який ми збирали пожертвування.

НА ТИЖНІ

Зараз місяць травень, який посвячений Пресвятої Діві Марії – Матері нашого Господа Ісуса Христа. Тому травневі молебні в честь Богородиці звершуємо щоденно протягом цілого місяця. Хто не може прийти у храм хай молиться дома Літанією до Пресвятої Богородиці.
Молодь щиро запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00 та на зустріч молоді в п’ятницю після вечірньої Служби.
У четвер – урочистість Вознесіння Господнього. Служба Божа о 10:00 та о 18:30. Це урочистість, коли ми зобов’язані бути на Службі Божій. На Службі Божій о 18:30 в нашому храмі єпископ Віталій Скомаровський уділить таїнства Миропомазання нашим сестрам і братам.

У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Після Служби Божої о 10:00 відбудеться концерт у виконанні нашого парафіяльного хору з нагоди Пасхи.
Після кожної Служби Божої при виході з храму представники Парафіяльної ради будуть збирати пожертвування на оплату за опалення нашого храму.

ІНШЕ

Хто хоче отримати дар віри й приступити до святих таїнств, запрошуємо на катехези у вівторок о 19:15 або в суботу о 9:15.  
В цьому році виповнюється 100 років від об'явлень Божої Матері в Фатімі, в Португалії і почався уже рік Божої Матері Фатімської. Тому 3 червня (субота) хочемо поїхати до Тиврова до санктуарія Божої Матері Цариці Поділля. Кошт 300 грн. Записуємося після Служби Божої в закристії.
У суботу, 3 червня, об 11:00 на Софійській площі, відбудеться хода на захист прав дітей і сім’ї як союзу чоловіка і жінки. Запрошуємо сім'ї з дітьми і всіх не байдужих. Потрібні волонтери, щоб допомогти в цієї ході. Просимо волонтерів записуватися в закристії.

ЦИТАТА
Сільван з Гори Атос сказав: «Думай про те, що всі люди хороші і що Господь любить їх».


Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

 

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya