Друзі Місіонерів Облатів

Кожен християнин несе відповідальність за спасіння своїх братів. Сьогодні у світі велика кількість людей не знає правди про Христове Воскресіння. Прийнявши св. Хрещення, ми долучилися до Царського Cвященства Ісуса Христа. А це дає нам право апостольства і накладає відповідальність за місійну справу в світі. Тому кожен з нас має бути місіонером, піклуватися про спасіння ближніх, бо всі ми — брати і сестри у Христі. І ти теж можеш стати місіонером, приєднавшись до справи Друзів Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Через молитву, пожертвування своїх страждань та радостей, через добрі вчинки і матеріальну допомогу нужденним Друзі Місіонерів беруть участь у проголошуванні Євангелія всім народам, в першу чергу — вбогим та найбільш нещасним. Друзі Місіонерів являють собою молитовну опору місіонерів, які залишили рідний край заради Ісуса Христа і спасіння душ.
Можливо, і тебе запрошує Спаситель до місійної справи у світі? Скористайся такою можливістю!

  herb_omi.jpg

І. МЕТА СПРАВИ ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ НЕПОРОЧНОЇ МАРІЇ

 1. Гартувати апостольські та місійні душі, які під Покровом Непорочної Марії, Цариці Місій, були б готові присвятити своє життя праці для справи Місій.
 2. Заохочувати світських християн до участі в місіонерській діяльності Облатів Непорочної Марії в ім`я спасіння душ через молитви і жертви.
 3. Об`єднувати всіх бажаючих підтримувати справу Місіонерів Облатів та справу підготовки майбутніх місіонерів.

ІІ. УМОВИ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ДО ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

 1. Задекларувати свою приналежність до грона Друзів Місіонерів, тобто заповнити заяву і вислати або передати її за вказаною адресою.
 2. Щоденно відмовляти принаймні три молитви "Радуйся, Маріє" або іншу молитву за Місії, про навернення грішників та в інтенції священицьких і чернечих покликань до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.
 3. У разі можливості скласти якесь пожертвування на потреби Місій та на допомогу в підготовці кліриків і місіонерів.

ІІІ. ПРАВА ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

 1. Друзі Місіонерів Облатів Непорочної Марії, належачи до великої родини Облатів, беруть участь у заслугах всього чернечого Згромадження, надто в заслугах його місіонерів, котрі працюють по всьому світі.
 2. Щоденно відправляється п`ять Служб Божих за Друзів Місіонерів, живих і померлих.
 3. Облати в усьому світі, в тому числі клірики в семінаріях і послушники у новіціатах, особливо моляться за живих і померлих Друзів Місіонерів.
 4. Друзі Місіонерів Облатів Непорочної Марії можуть користуватися повними відпустами, установленими для Облатів: у день вступу до грона Друзів Місіонерів, 19 березня, 27 червня, 15 серпня і 8 грудня.
 5. Умови отримання повного відпусту: св. Сповідь, св. Причастя, молитва в інтенціях Святішого Отця, відраза до гріха, прагнення гідно виконувати обов`язки Друга Місіонерів Облатів.
 6. За померлих Друзів Місіонерів Облатів щоденно відправляються Служби Божі.
 7. Померлі, які за життя не належали до Друзів Місіонерів, можуть бути занесені до "Книги Довічної Служби Божої " і таким чином користатися зі щоденних Служб Божих.

Голос Папи

Великоднє послання Папи Франциска та благословення «Urbi et Orbi» з Базиліки св. Петра у Ватикані

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку

4149 4391 0684 9833 

(Подолян Віталій Павлович)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!