Рух Назаретських Родин

r_rn.gif

Історія

Рух Назаретських Родин (РНР) є міжнародним католицьким рухом апостольства родин.· Його метою є освячення учасників Руху через глибше життя Євангелієм, тобто намагання жити у повсякденності в єдності з Христом.

Ініціатор і засновник РНР – професор Академії Католицького Богослов`я о. Тадеуш Дайчер (1931р.).· Разом· з· о. Андрієм Бучелем (1951-1994)· і· групою мирян він створив у 1985 р. у Варшаві першу євангелічну спільноту, яка дала початок Рухові. Протягом двох років РНР поширився на території Польщі, а тепер існує в десятках країн на всіх континентах.

В Україні РНР існує з 1996 р. майже в усіх єпархіях РКЦ та ГКЦ.

Духовністьsrodz2.jpg

Ідеалом святості для членів Руху є життя Святого Сімейства в Назареті. Вони прагнуть будувати в своїх родинах малі спільноти, які спираються - за прикладом Ісуса, слухняного в Назареті Марії, - на внутрішній слухняності Матері Божій і в такий спосіб наслідувати життя Святого Сімейства. Дорогою християнської святості є для них зростання в подружній любові, яка „повинна бути вповні людською, виключною і відкритою на нове життя" (Familiaris Consortio, 29).

Члени Руху звертаються особливим способом· до Євхаристії, в якій знаходять джерело розвитку істинно християнського життя.· Щоразу глибше вникнення, чим є Пресвята Жертва, веде до повнішої і, по можливості, щоденної в ній участі· та· постійної духовної єдності з нею.

Особиста молитва участника Руху опирається в основному на Біблію; згодом вона приймає нелегку форму щоденної медитації Божого Слова.

Для членів Руху Назаретських Родин Марія є найдосконалішим зразком слухання Божого Слова і його виконування, оскільки власне в Ній Бог найповніше уформував своє Обличчя.

 maria1.jpgНазаретські родини прагнуть розвиватися у внутрішній слухняності Матері Божій, згідно з девізом Йоана Павла ІІ (запозиченим від св. Людвіка Марії Ґріньон де Монфорт): “Totus Tuus, Maria, ego sum, et omnia mia Tua sunt.” – “Увесь Тобі належу, Маріє, і все, що моє, Твоїм є..”. Вірять, що Мати Сина Божого проведе їх найпрямішим шляхом до реалізації їхнього християнського покликання і допоможе розпізнати і виконати волю Божу.

В Русі Назаретських Родин рекомендується використання духової допомоги священика. Ця допомога може набирати форми духовного керівництва, яке є даром самого Бога і в міру розвитку внутрішнього життя, може стати справжньою потребою душі.
В дорозі до святості духовний керівник є провідником душі. Допомагає відкрити в ній знаки діяння Святого Духа, підтримує і додає бадьорості в труднощах; в той же самий час полегшує формування особистої свободи і самочинності.

Рух Назаретських Родин є рухом· універсальним– хоча· основну увагу в ньому приділяється формуванню християнських підвалин в родинах, в ньому є місце також і для осіб самотніх, молоді, дітей, священиків.· Кожний, кому близька духовність, яку Рух пропонує, може без обмежень взяти в ньому участь.· Спільнота є місцем зустрічі як тих, хто вже знайшов Бога, так і тих, хто, загубившись в сум’ятті цього світу, тільки що розпочав шукати Його. Важливим є тільки одне – прагнення живої зустрічі з Богом та Його милосердям.

Зацікавлених запорошуємо на зустрічі Руху Назаретських Родин в Парафії св. Миколая у каплиці храму, щонеділі о 16.30.

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!