Улюблені брати і сестри!

«Коли почуєте про війни та розрухи, не страхайтеся, бо треба, щоб це сталося спершу, але кінець не зараз… Волосина з голови у вас не пропаде! Вашим стражданням ви спасете душі свої» (Лк 21,9. 18-19)

У такі важкі життєві моменти опорою для нас є Слово Бога і молитва! З історії знаємо, що коли підводять усі дипломатичні і переговорні засоби, то врятувати світ від загибелі може лише молитва! Спасти Україну може лише молитва! Наша молитва потрібна нашим військовим, що захищають нашу землю, молитва потрібна нашій владі, щоб Бог дав їй мудрість, молитва потрібна ворогам, щоб опам’яталися, а також і нам, щоб страх не здолав нас і наші серця сповнював мир.

Тому від сьогодні усім нам потрібно посилити молитву. Місіонери Облати Марії Непорочної що працюють в парафії св. Миколая будуть впродовж усього дня перебувати на молитві. На кожного, хто переживає страх, самотність, небезпеку чи йому потрібна підтримка, допомога і розрада, ми чекаємо з Ісусом.

Пам’ятайте: тільки з Богом завжди безпечно!

«І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі» (Флп 4,7).

Наш телефон: 044 528 7851

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!