Урочиста Служба Божа - відкриття вул. ім. Йоана Павла ІІ

15.10.17-515 жовтня 2017 в костелі св.Миколая м.Києва відбулася Служба Божа приурочена уврочистому відкриттю вул. ім. Йоана Павла ІІ, що знаходиться на території парафії.

Настоятель парафії о.Андрій Рак сердечно привітав всіх гостей які прийшли розділити цю радість з вірними. Запрошеними були Віталій Кривицький Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, котрий очолив Святу Мессу; Святослав Шевчук голова ГКЦУ, Михайло Ковтун, члени дипломатичного корпусу Республіки Польща та представники з української сторони.
У своїй проповіді Єпископ навчав вірян умінню відрізняти в житті важливе від найголовнішого.

Щоб за щоденними справами не втратили те, що послужить нам для спасіння душі. Душі, яку ми отримали як дар від Бога і повинні зберегти її в чистоті, щоб як коли настане час віддати її Господу нашому незаплямованою. Потім Його Преосвященство делікатно підійшов до проблеми, яка вже багато років хвилює прихожан костелу св. Миколая – це повернення храму віруючим. Повернулися до подій шістнадцятирічної давності, коли під час візитації до України Йоан Павло ІІ молився в цьому храмі і від тодішнього керівництва нашою державою отримав обіцянку, що храм буде повернено віруючим.

Після Єпископа Віталія Кривицького прозвучала чудова промова Голови ГКЦУ Святослава Шевчука. Основним стержнем його звернення був заклик до примирення та прощення українського та польського народів. Адже недавно відзначалась 30-та річниця зустрічі Українсько-Польського Єпископату. Спільна молитва на могилі Йоана Павла ІІ – це був акт пам’яті духовного примирення двох слов’янських народів. Святослав Шевчук наголосив, що підписати декларацію про примирення це замало, треба : “…щоб бальзам прощення тому хто дає і тому хто приймає його зміцнив наші народи. В храмі ми вже є поєднані через Христа, через Його тіло і кров.”
Після Месси врочистість було продовжено вже на вулиці якій дали назву ім. Йоана Павла ІІ. Після відкриття пам’ятного знаку врочистим перерізанням стрічки і відкриттям моралу, представником з Риму було зачитано лист - звернення до духовенства на Україні від К. Пароліні. В листі наголошувалося, що відкриття вулиці ім. Йоана Павла ІІ – це не тільки велика честь, а і велика відповідальність, яка полягає в тому щоб бути гідними наступниками такої визначної особи як Йоан Павло ІІ. Хай Великий Господь Бог допомагає нам усім в цьому.

 

 

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА IІ НЕДІЛЮ АДВЕНТУ

09 – 16 грудня 2018

СЬОГОДНІogolosh

Дякуємо всім, хто минулої п’ятниці постив на хлібі й воді в інтенції миру в Україні, за нашу парафію й за навернення грішників.
Сьогоднішня неділя – день вдячності й молитви в інтенціях тих, хто допомагає Церкві на Сход...


Детальніше...

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya