Костел св. Миколая повертається у лоно Церкви

Перше червня є знаменною датою для римсько-католицької Церкви в Україні. Саме з цього дня костел св. Миколая повертається у лоно Церкви – переходить у фактичне володіння парафії св. Миколая м. Києва.

Підставою повернення храму вірянам є низка рішень владних інституцій, закріплених Меморандумом, укладеним між МКІП та парафією.

Релігійна громада приймає на себе обов'язок з відновлення, реставрації й збереження святині / пам'ятки культури відповідно до найкращих міжнародних і вітчизняних стандартів.

Міністерство культури і інформаційної політики на виконання взятих зобов'язань найближчим часом має завершити підготовку відповідних документів.

2022-05-26-memo-1

2022-05-26-memo-2

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VI ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ

Ukraine

Сердечно дякуємо Вам за пожертви минулого тижня на комунальні оплати, озвучення та килими до презбітерія нашого храму. Це завдяки Вам храм сьогодні виглядає краще в середині і на зовні є теж і нові банери. Дякую Вам також за зрозуміння і всебічну підтримку у підготовці свята передання нашого храму парафії 1 червня о 18:00.

 

На тижні 22-29 травня 2022 року:

Євхаристії кожного дня о 10:00 і 18:30, а після ранкової Євхаристії та перед вечірньою о 18:00 травневий молебен. В неділю о 10:00, 12:00 (польською), 13:30 (з участю дітей) та 18:00 (з участю молоді).

Кожного вівторка о 18:00 буде молебен до Архангела Михаїла, а опісля вотивна служба Божа в намірі припинення війни та повернення нашого храму. Можна замовляти на неї спільну інтенцію за наших воїнів та тих що страждають в окупованих містах.

У четвер – урочистість Вознесіння Господнього. Служба Божа о 10:00 та о 18:30. Це урочистість, коли ми зобов’язані бути на Службі Божій. Крім того, у четвер о 18:00 в нашій парафії відбудеться остання міжнародна розарієва молитва. У молитві за мир і повернення нашого храму єднаються 5 спільнот з різних міст світу.

У п'ятницю початок Дев’ятниці до Святого Духа.

У суботу о 12:00 запрошуємо на катехезу для дорослих. Тема зустрічі: «Таїнство подружжя».

В наступну неділю нашим гостем буде Наталія Степанівна Рубльова — український науковець з Національної Академії наук України, спеціаліст з історії XX століття. Пані Наталія, після Євхаристій о 10:00 та 13:30 розповість нам про те, як влада закрила наш костел і змусила парафіян віддати ключі.

В неділю о 12:30 запрошуємо на катехезу дітей, а о 13:30 на Євхаристію. Це спільна Євхаристія, тобто можна подавати багато інтенцій, звершуємо її за живих людей. Спільна Літургія за померлих – кожної п’ятниці. В неділю о 18:00 молодіжна Служба Божа.

 

Iнше:

В наступну неділю збір пожертв на утримання курії Київсько-Житомирської дієцезії.

Усіх хто хотів би поглибити свою віру та приступати до святих Таїнств, сповіді та Причастя, просимо зголоситися до священика.

Дякуємо за прибирання вчора нашого костелу родинам Кривенко та Беседина. В наступну суботу після ранкової Євхаристії згідно запису костел прибирають родина Колодій Ніна і Таміла.

 

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті!

 

 

poland 640OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCNEGO

Dziękujemy Wam za zebrane w zeszłym tygodniu ofiary na opłaty komunalne parafii, nagłośnienie i dywany do prezbiterium. To właśnie dzięki waszej pomocy kościół wygląda piękniej zarówno we wnątrz jak i na zewnątrz gdzie mamy już kolejny nowy baner. Dziękuję Wam również za zrozumienie i wszelkie wsparcie w przygotowaniu naszego święta 1 czerwca, które rozpocznie się o godz. 18:00.

 

W tygodniu 22-29 maja 2022:

Msze Święte w tygodniu zaś o 10:00 rano i o 18:30 wieczorem. A po porannej Eucharystii i przed wieczorną o 18:00 są sprawowane nabożeństwa majowe. W niedziele o 10:00, 12:00 (po polsku), 13:30 (z udziałem dzieci) i 18:00 z udziałem młodzieży.

W każdy wtorek w naszej parafii o godzinie 18:00 będzie odbywać się nabożeństwo do św. Michała Archanioła w intencji ustania wojny i zwrotu naszej świątyni. Będzie to też wspólna mszą św. za obrońców Ukrainy oraz tych co są oblężeni. Można zamawiać intencje.

W czwartek uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza Święta o 10:00 i 18:30. Jest to uroczystość nakazana, obecność na Mszy Świętej jest obowiązkowa. W czwartek o 18:00 odbędzie się ostatnia międzynarodowa modlitwa różańcowa w maju; 5 miast będzie się jednoczyć w modlitwie o pokój i oddanie parafii kościoła św. Mikołaja.

W piątek początek nowenny do Ducha Świętego.

W sobotę o 12:00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat najbliższej katechezy: «Sakrament małżeństwa».

W następną niedzielę będziemy gościć w parafii panią Natalię Rublową – ukraińskiego naukowca Nacjonalnej Akademii Nauk Ukrainy i specjalistę z historii XX wieku. Pani Natalia po Mszach świętych o godzinie 10:00 i 13:30 opowie o tym, jak władza zamknęła nasz kościół i zmusiła parafian oddać od niego klucze.

W niedziele o 12:30 zapraszamy dzieci na katechezę i na Eucharystię o 13:30, a o 18:00 zapraszamy na Eucharystię młodzież.

 

Inne:

W przyszłym tygodniu będziemy zbierać ofiary na utrzymanie kurii Kijowsko-Żytomierskiej.

Dziękujemy za wczorajsze sprzątanie kościoła rodzinom: Кривенко i Беседина. W następną sobotę, zgodnie z zapisami sprzątać nasz kościół będzie rodzina Колодій Ніна і Таміла.

Wszystkich, kto chciałby pogłębić swoją wiarę i przygotować się do przystępowania do sakramentów świętych, prosimy o zgłoszenie się po Liturgii do kapłana.

 

Dziękujemy Wam za każdą modlitewną i materialną pomoc okazywaną naszej parafialnej wspólnocie!

 

Розклад богослужінь під час Пасхального Тридення

ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР
(очолює Апостольський Нунцій та Кардинал Конрад Краєвський)
16:00 – Літургія, Гіркі жалі та адорація до 19:00

ВЕЛИКА П'ЯТНИЦЯ:
15:00 – Хресна Дорога, 16:00 – Літургія

АДОРАЦІЯ і СПОВІДЬ:
У Велику П'ятницю та Суботу від 12.00 до 15.50

ВЕЛИКА СУБОТА:
16:00 – Літургія

НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО:
Євхаристія о 10:00, 13:00 та 17:00 (польською)

Великодній Понеділок:
18 квітня, Євхаристія o 10:00 та o 17:00

МОЛИТВА ПРО ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ З КИЄВА

Улюблені брати і сестри, дорогі парафіяни!

Останні 10 днів настільки змінили наш світ мрій і планів, що сьогодні ми всі маємо тільки одну, найважливішу мету – припинення війни. У зв’язку із цим, де б ми сьогодні не були, нам потрібно разом молитися.

Тим парафіянам, що перебувають неподалік костелу, нагадую, що завтра І Неділя Великого Посту, Євхаристія о 10:00 та 13:15 (після першої Євхаристії молебень Гіркі жалі).

Впродовж наступного тижня Євхаристія о 10:00, після неї Розарій в намірі припинення війни (в п’ятницю додатково також о 15:00 і після кожної Євхаристії – Хресна Дорога).

Окрім того, щодня є можливість спільно з нами і з усією Церквою молитися Літургію Годин через сторінку фейсбук нашої парафії:

https://www.facebook.com/StMykolayParish

 

Розклад молитви такий:

8:30 – Утреня,

12:30 – Молитва впродовж дня і Коронка до Божого Милосердя,

17:30 – Вечірня.

 

Для цього потрібно завантажити Мобільний додаток ЛІТУРГІЯ ГОДИН українською мовою

для Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsmakerstore.appLiturhiyaHodyn

для IOS:
https://apps.apple.com/ua/app/літургія-годин/id1124388227?mt=8

 

«Слово Христове нехай перебуває у вас щедро, в усякій мудрості. Навчайте і застерігайте самі себе..., співаючи Богові у своїх серцях псалми» (Кол 3, 16).

Улюблені брати і сестри!

«Коли почуєте про війни та розрухи, не страхайтеся, бо треба, щоб це сталося спершу, але кінець не зараз… Волосина з голови у вас не пропаде! Вашим стражданням ви спасете душі свої» (Лк 21,9. 18-19)

У такі важкі життєві моменти опорою для нас є Слово Бога і молитва! З історії знаємо, що коли підводять усі дипломатичні і переговорні засоби, то врятувати світ від загибелі може лише молитва! Спасти Україну може лише молитва! Наша молитва потрібна нашим військовим, що захищають нашу землю, молитва потрібна нашій владі, щоб Бог дав їй мудрість, молитва потрібна ворогам, щоб опам’яталися, а також і нам, щоб страх не здолав нас і наші серця сповнював мир.

Тому від сьогодні усім нам потрібно посилити молитву. Місіонери Облати Марії Непорочної що працюють в парафії св. Миколая будуть впродовж усього дня перебувати на молитві. На кожного, хто переживає страх, самотність, небезпеку чи йому потрібна підтримка, допомога і розрада, ми чекаємо з Ісусом.

Пам’ятайте: тільки з Богом завжди безпечно!

«І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі» (Флп 4,7).

Наш телефон: 044 528 7851

Домашня Літургія Слова на VII Великодню неділю

Як провести Домашню Літургію Слова на VII Великодню неділю (24.05.2020):

https://drive.google.com/open?id=1jUlw8ywdHAGZuSYZhKEliRwgmY9OnrwH

 lit

Слово Папи

Пожертвування

Якщо бажаєте матеріально підтримати парафію і пожертвувати кошти на утримання парафії, квіти до вівтаря, оплату за електроенергію та водовідведення, яку щомісяця нараховує орендодавець, просимо переказувати гроші на рахунок парафії, вказуючи призначення платежу:

 

Одержувач: Релігійна організація "Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м.Києві"

Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365

IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку (АТ «Райффайзен Банк»):

4149 5001 1840 2398

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомогу, підтримку і розуміння!

Нехай Господь щедро винагородить кожну пожертву!