Домашня Церква

Домашня Церква — це родинна гілка Руху Світло-Життя. До неї може належати кожне подружжя, незалежно від віку. Перебуваючи у цьому Русі, подружжя відкриває красу своєї сім'ї і разом (чоловік і дружина) «крокує до вічного життя».

Детальніше...

Зустрічі Тезе

Спільнота Тезе (фр. Taize) – це міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії. Заснована у 1940 році братом Роже, який переїхав у Францію із Швейцарії, і залишався її головою аж до своєї смерті 16 серпня 2005 р. Брат Роже вирішив створити спільноту, яка могла б жити згідно «основних тез Євангелія — простоти і доброти серця».

Детальніше...

Духовне Усиновлення

Щогодини та щохвилини десь на світі, вмирають найменші і найбільш беззахисні - ненароджені діти. Вони кличуть про допомогу також Тебе. Не зволікай. Можеш спричинитися до їх спасіння, приймаючи Духовне Усиновлення.

Детальніше...

Друзі Місіонерів Облатів

Кожен християнин несе відповідальність за спасіння своїх братів. Сьогодні у світі велика кількість людей не знає правди про Христове Воскресіння. Прийнявши св. Хрещення, ми долучилися до Царського Cвященства Ісуса Христа. А це дає нам право апостольства і накладає відповідальність за місійну справу в світі. Тому кожен з нас має бути місіонером, піклуватися про спасіння ближніх, бо всі ми — брати і сестри у Христі. І ти теж можеш стати місіонером, приєднавшись до справи Друзів Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Детальніше...

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXXІІІ ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮ

19 – 26 листопада 2017

СЬОГОДНIogoloszenna3

Після Божої Служби що о 13:15 відбудеться зустріч батьків дітей, які ходять на катехезу. Це дуже важлива зустріч, тому присутність обов'язкова. 
Після кожної Служби Божої при виході з храму представники Парафіяльної...


Детальніше...

Розклад Святих Мес

НЕДІЛЯ

  8:45 - українською

10:00 - українською

11:00 - en espanol

11:45 - po polsku

13:15 - українською

18:00 - українською

Понеділок

18:30 - українськоюВівторок

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСереда

  7:00 - українськоюЧетвер

  7:00 - українською

18:30 - latinaП'ятниця

  7:00 - українською

18:30 - українськоюСубота

  7:00 - українськоюГолос Папи

 

omi.org.ua

ewtn

Radio Marya