Між вірою, надією і фактами сьогодення

thumb_kostel_mykolajaУнікальний костьол св. Миколая — це не лише світовий шедевр архітектури в стилі неоґотики, що довершеністю форм захоплює киян і гостей столиці України, а передовсім — відома в Європі святиня, яка од 1909 року стала шанованим осуредком душпастирської місії морального виховання. Стала і була доти, доки не прийшли більшовики-комуністи...

Детальніше...

Моя пригода з Тезе

taize5 

Коли питали засновника Тезе, брата Роже, про те, що саме визначило його вибір створити спільноту, то він часто розповідав історію своєї бабусі. Під час Першої світової війни вона, будучи вдовою, мешкала на півночі Франції. Три її сини воювали на фронті. Незважаючи на бомбардування, вона залишалася у своєму домі, щоб надавати притулок для біженців, старців, дітей та вагітних жінок. Вона залишила свій дім останньою і з того часу найпристрастніше прагнула, щоб нікому не довелося пережити подібне. Після війни вона казала: “Розділені між собою християни вбивають один одного в усій Європі. Нехай принаймні зараз вони примиряться — заради того, щоб не було нової війни...”

 

Детальніше...

Йоан Марія Віанней – Святий Арський Пастир

images2.jpg

 

«Які щасливі ті, що люблять Бога
і ті, що живуть з ним»

«Священство є любов до серця Ісуса»
св. Йоан Марія Віанней

 

Молитва св. Іоана Марії Віаннея:

«Я люблю Тебе, мій Боже, і єдине моє бажання – любити Тебе до останнього подиху мого життя. Я люблю Тебе, мій Боже, нескінченно гідний любові, і мені миліше померти, люблячи Тебе, ніж жити, не маючи любові до Тебе. Я люблю Тебе, Господи, і єдина милість, про яку я прошу Тебе, це любити Тебе вічно. (...) Мій Боже, якщо язик мій не завжди може сказати, що я люблю Тебе, хочу, щоб серце моє повторювало Тобі про це з кожним моїм диханням».

Детальніше...

Ця споруда – храм

Одним з великих вподобань дитинства -  було враження від величної будівлі Костелу Святого Миколая, коли я приїжджав до Києва разом з мамою, щоб привітати тата з отриманням диплому інженера лісового господарства.

Детальніше...

Вони будували Храм

«Кожна зложена жертва на славу Божу ніколи не забудеться, бо коли через смерть наші вуста оніміють на молитві, то це каміння, ці вівтарі, ці лампи і органи тут на землі в молитві нас заступлять і імя наше славне до Бога вознесуть».
Вони будували Храм. А ти? Що будуєш ти?

Детальніше...

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXIV ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮUkraine

У неділю:

Вітаємо в нашій парафії нових душпастирів, отців Рафаїла, Богдана та Віталія. Бажаємо їм Божого благословення та натхнення в проповідуванні Доброї Новини.

З огляду на карантин на одній Службі Божій в неділю може бути присутніх тільки 70...


Детальніше...

Голос Папи

Генеральна аудієнція з Папою Франциском, Ватикан, 16 вересня 2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна

перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

або можна перерахувати пожертви через картку:

ПриватБанк № 5168 7554 2662 4116 (Анджей Рак)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!